שיווק ואוטומציות לעסק

01

נותנים למערכת לעבוד בשבילנו

מי מטפל בכל הפניות מלקוחות? מי דואג לשלוח להם תזכורת שעברה שנה מאז הפעם הקודמת שבה הם קיבלו ממך שירות? ומי עונה לצ'אט בשעות הלילה?

חיבורים חכמים שעובדים בשבילך

אוטומציות שיווקיות הן חובה לעסק בכל גודל, אבל בעיקר לעסקים קטנים שמתקשים לפעמים להתמודד עם כמות הלידים, הפניות והמידע שצריך לנהל.

בדיוק על הצורך הזה האוטומציות השיווקיות באו לענות. התממשקות חכמה למשל בין הפניות שמגיעות מאתר למערכת CRM (ניהול לקוחות), או למערכת ניוזלטר שתדאג לשלוח ללקוח מייל אוטומטי (עם קופון שווה למצטרפים החדשים?) תעשה לך וללקוחות שלך את החיים הרבה יותר קלים וזורמים.

צ'אטים באמצע הלילה?

אי אפשר להיות זמין 24/7 ללקוחות. גם לנו כעצמאים ועסקים מגיעה חופשה מפעם לפעם, אבל את הלקוח זה לא מעניין כשהוא בדיוק צריך ממך שירות או מענה.

אפליקציית צ'אט שמחוברת גם לדף הפייסבוק יכולה להכיל מגוון רחב של תשובות מתוכנתות מראש, ואף לאסוף מהגולש את פרטי הפניה ולהעביר אותה אליך בצורה מסודרת למענה מאוחר יותר.

כל המידע, כל הזמן

בין אם מדובר בשליחה של ניוזלטר חודשי עם הצעה איכותית ללקוחות פוטנציאליים, או שליחת הודעת מעקב על חבילה שנמצאת בדרך, או אפילו שליחה של מייל "בקרת איכות" לאחר שהלקוח קיבל שירות או מוצר, הכל נעשה בצורה חכמה ואוטומטית עם מערכות שמסתנכרנות זו עם זו ונותנות לך שקט נפשי שהכל מטופל בידיים טובות.

עולים שלב בחזית הטכנולוגית, נוכחים בדיגיטל כל הזמן ונמצאים תמיד עם האצבע על הדופק, עם השירות שלנו לעסקים בכל הגדלים.

זה הזמן ליצור קשר