שיווק ברשתות החברתיות

01

נוכחות דיגיטלית שמגיעה ללקוחות שלך

אנחנו יודעים שהעסק שלך הוא הטוב ביותר בתחומו, ויעידו על כך הלקוחות המרוצים שלך, אבל בזירה הדיגיטלית, נוכחות מתמדת היא בגדר חובה. ​

אם עץ נופל ביער, מי שומע אותו?

עסקים רבים נופלים בדיוק על זה: הם עובדים נהדר, מקפידים על מקצועיות ויחס הוגן, מחירים טובים ושירות איכותי ובכל זאת, הלקוחות לא מגיעים. הסיבה לכך היא שהם לא דואגים לספר על העבודה שלהם וכך, השירות שלהם נשאר בגדר סוד ליודעי דבר וללקוחות קיימים.

ייצרתם? תצלמו ותספרו! לקוח מרוצה? תתעדו אותו ותפרסמו את זה בכל הרשתות. פתחתם סניף חדש? סוגרים אירוע או הרצאה? הלקוחות הפוטנציאליים שלכם חייבים לדעת על כל זה.

מדברים עם הלקוח בשפה שלו

אנחנו דואגים לעצב עבורכם פוסטים, להתנסח בצורה המתאימה והטובה ביותר כדי להעביר ללקוחות את המסרים הנכונים כשהמטרה שלנו תמיד היא להשאיר אתכם בתודעת הלקוח.

חלק מהעניין הוא לשמור על שפה שיווקית אחידה שמחברת את כל התכנים שלכם: פוסטים, סרטונים, ניוזלטר, אתר ועוד.

מקדמים, מפרסמים ומשתפים

הפרסום ברשת החברתית הוא חלק מהותי מחבילת השיווק של ארגונים, גופים ועסקים. רוב הגולשים מבלים חלק גדול מהיום ברשתות החברתיות דוגמת "Facebook" ו"Twitter" והמצאות העסק שלכם במקומות אלה, מייצר אינטראקציה איכותית בינכם לבין הלקוח שלכם. קמפיינים ממומנים בפייסבוק, באינסטגרם וברשתות החברתיות פוסטים, תמונות, סרטונים ותוכן בעל ערך שמחזקים את דף הפייסבוק שלכם מעקב יום יומי ושקוף אחרי התנועה והפניות מכל ערוץ, עלות המרה ופרמטרים נוספים עבודה עם תקציבים קטנים וגדולים, במטרה להציב את העסק שלך על המפה "רימרקטינג": פרסומות ש"ירדפו" אחרי לקוחות פוטנציאליים ויגבירו מעורבות ראש "שמבין" עסקים, מוכוונות עסקית ושיווקית וחשיבה מחוץ לקופסה ללא התחייבות לפרק זמן מינימלי, ללא הגבלה בכמות המודעות והיעדים.

רוצה שכולם ישמעו על העסק שלך, כל הזמן? רוצה שהשירות שלך יגיע ללקוח פוטנציאלי בדיוק כשהוא מחפש אותו?

זה הזמן ליצור קשר