צ'אט בוט
לאתר ולדף הפייסבוק

צ'אט בוט הוא תוכנה אוטומטית אשר מגיבה ללקוחות הפונים אליכם דרך האתר או דרך דף הפייסבוק. הבוט יכול לנהל שיחה עם מבקרי העמוד ולתפקד כעוזר וירטואלי שיתן מענה ללקוחות 24/7.

הצוות של Cobi Hay תיכנת כבר מספר רב של בוטים, כולל מענה אוטומטי לגולשים, תהליך השארת הודעה, איסוף קבצים ונתונים מהגולש ואף בוטים שמבצעים הגרלות ותחרויות בין הגולשים.

אנו רואים בצ'אט בוט כמקבילה קלה ונגישה לאתר שלכם. בוט איכותי מכוון לתת מענה מושלם ללקוח ואף מעודד את הלקוח לצרוך מכם שירות.

צ'אט בוט - אילוסטרציה: ציור של אנשים עובדים מול מכשיר סלולארי ומתכנתים בוט

משלבים צ'אט חכם לתוך העסק שלך

אינטואיטיבי, פשוט וידידותי

הבוטים שלנו מתוכננים כדי לעבוד עם הגולש. הם מציעים לו אפשרויות לבחירה, הם עונים לשאלות נפוצות והם מעודדים גם לקוח שהפסיק את השיחה באמצע, להשאיר פרטים כדי שיחזרו אליו.

מותאם לעסק שלך

הצ'אט בוט החדש שלך ידע לדבר בשפה של העסק. קלילה וזורמת? ממלכתית? תרשים הזרימה של הבוט נעשה ביחד עם הלקוח והמבנה הפנימי של הבוט, משקף את זה של העסק.

לוקחים אותך למעלה

הצוות שלנו מנוסה בפיתוח ותכנות בוטים שונים, שיודעים לתת שירות ומענה, לגייס לקוחות, לקחת הודעה לצוות, ואפילו לערוך מבצעים, תחרויות, לקבל קורות חיים ועוד.

אילוסטרציה - מסך במרכז התמונה עם גרפים ותמונות, מצד שמאל בחור עם מגפון ומצד ימין, בחורה שיושבת עם מחשב נייד

חושבים מחוץ לקופסא

כל התחום המסקרן והמרתק של פיתוח ותכנות בוטים נמצא בתהליך נסיקה אדיר ועדיין לא מיצינו את כל הפוטנציאל הענק של שיווק אוטומטי ברשת. 

אחרי פגישה ותיאום ציפיות נתחיל לפתח איתכם את הבוט המושלם לעסק שלכם, כזה שידע להציג לגולשים את השירותים שאתם מציעים, ידע לקבוע פגישה, להמליץ על מוצרים, לשלוח לגולשים עדכונים שוטפים ועוד. 

הבוטים שלנו יודעים להתממשק עם פלטפורמות חיצוניות כמו זאפייר ואינטגרומט, הם יודעים לשלוח לכם מייל כשנכנסת פניה מלקוח ואפילו תהליך של המשכת התקשורת מול הלקוח (הרשמה לניוזלטר, הזמנה להצטרף לקבוצות מסויימות ברשת החברתית ועוד). 

 

חכם ואינטואיטיבי

אירוע או הרצאה? - הבוט יכול לרשום גולשים, לשלוח להם תזכורת לקראת האירוע, לתת מענה לשאלות נפוצות (איפה האירוע מתקיים? הנה לינק לגוגל מפה, מתי האירוע? בתאריך XYZ, הנה לינק להוסיף ליומן שלך)

תיוג לקוחות רשומים - בוט איכותי יודע לתייג את הלקוחות הרשומים לתפוצה שלו לפי תחומי העניין שלהם וכך, ניתן להפיץ להם תכנים מותאמים לצרכים שלהם. תכנות נכון של הבוט יכול לסייע רבות בצמצום פרסום מיותר והתמקדות בלקוח רלוונטי.

חיבור לקמפיינים - רוצים להגדיל פניות? אין בעיה. הבוט "יושב" על פלטפורמת הצ'אט של פייסבוק וניתן לבנות קמפיינים שיובילו את הגולשים ישר לתוך תסריט שיחה מתוכנת מראש בבוט.

זמינות מלאה - גם כשאתם לא נמצאים מול המחשב או הסמארטפון כדי לתת מענה ללקוח ששאל שאלה, הבוט שלכם זמין תמיד. הוא יודע לענות על שאלות בסיסיות, להציע ללקוחות שירותים שונים והכי חשוב - לקלוט מהלקוח פניה ולהעביר אותה אליך או לצוות שלך כדי שתוכלו לחזור אליהם, מתי שנוח לכם.

הלקוחות ממליצים

כתבו עלינו

עוזרים לכם לקדם את העסק
בצל הקורונה, עם 10% הנחה.

אנחנו יודעים שנגיף הקורונה מערים קשיים על כולם. ולכן, אנחנו מפרגנים לבעלי עסקים 10% הנחה על כל השירותים שלנו

אתר זה מוגן באמצעות reCAPTCHA וגוגל Privacy Policy Terms of Service