תכנון, עיצוב ובניית אתרים

01

בונים לך נוכחות ברשת

הצוות שלנו יאפיין, יעצב ויבנה עבורך אתר, מיניסייט או דף נחיתה מתקדמים, מותאמים אישית, מעוצבים ונוחים לשימוש.

נגיש, נוח ומעוצב

המטרה העיקרית שלנו היא ליצור עבורך נכס דיגיטלי מכניס ולכן, אנו נאפיין ביחד איתך את הצרכים הדיגיטליים שלך ונתאים עבורך את האתר השימושי והיעיל ביותר. האתרים שלנו קלים, מהירים, מעוצבים היטב עם חשיבה על נגישות וחווית משתמש.

בין אם מדובר באתר תדמיתי, דף נחיתה, או אתר קומרס שמיועד למכירה אונליין, אנו נדאג לתרגם את השפה העיצובית של העסק שלך לתוצאות שאפשר למדוד ולבדוק.

כולם גולשים היום מהסלולארי

הדבר הראשון שאנחנו לוקחים בחשבון בתהליך הבנייה והתכנות של האתר, הוא המובייל: מרבית הגולשים נמצאים בטלפון הסלולארי כל הזמן ולכן, העיצוב שלנו קודם כל לוקח בחשבון את נוחות הגלישה בסלולארי.

אתר חכם

אתר הוא יותר מאשר כמה תמונות וטקסט. מאחוריו עומד מנגנון שלם שמהווה את מרכז העסק הדיגיטלי שלכם. אנחנו לוקחים בחשבון חיבור של האתר לשירותים חיצוניים כמו Google Analytics ו Google Tag Manager, פיקסלים של גוגל ופייסבוק, חיבור לגוגל מרצ'נט ומערכות שיווקיות אחרות. אנו מטמיעים באתר דפי נחיתה ודפי תודה, אשר יקלו עליכם בהמשך הדרך לשווק את עצמכם דרך מנועי החיפוש ודרך הרשתות החברתיות. הדבר החשוב ביותר הוא השקעה מרובה באוטומציה: תהליכים אוטומטיים יחסכו לכם זמן רב בעבודה מול האתר ומול פניות הגולשים.

העסק שלך עדיין לא ברשת?
האתר שלך כבר חוגג בר מצווה?

זה הזמן ליצור קשר ולשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלכם